Karma dla psów cierpiących na stany zapalne żołądka, jelit i trzustki

Chcesz mieć psa? Mamy mnóstwo różnych ciekawych ras, w których możemy przebierać. Trzeba jednak wziąć pod uwagę , to że niektóre rasy są genetycznie obciążone różnych chorobami. Dlatego trzeba w szczególny sposób dbać o takie osobniki. Jeśli nie chcesz mieć w przyszłości problemów z pupilem, to zawsze możesz się zdecydować na kundelka. Jednak nie uzyskasz cech charakteru, które są charakterystyczna dla danej rasy.

Skąd takowego psiaka wsiąść? Jeśli nie zależy ci na rasowych osobnikach i nie jest ci potrzeby rodowód, to możesz wybrać się do schroniska dla psów i tam znaleźć pupila dla siebie. Jest tam mnóstwo psów , które czekają na kochający dom i swojego właściciela. Jeśli tylko możesz, to weź stamtąd psa, ponieważ dzięki temu zyskasz nowego cennego przyjaciela oraz jego zaufanie i miłość. Którego psa w schronisku wybrać? Znajdziemy tam psy, które się cieszą na twój widok, skomlą i próbują na siebie zwrócić uwagę. Znajdzie się jednak także taki, który nie będzie zwracał na ciebie uwagi, ponieważ już stracił nadzieje na to, że ktokolwiek go weźmie. I tego psiaka wybierz ponieważ będzie on najbardziej wdzięczny szczęśliwy za twój gest. Musisz się jednak zapytać osoby, która pracuje w schronisku jak wygląda zdrowie psa, może się bowiem okazać, że potrzebuje on specjalistycznej diety.

EUKANUBA Intestinal Formula
Mieszkanka doskonałych składników, które zostały opatentowane z myślą o psach ze stanami zapalnymi żołądka, trzustki i jelit. Karma zawiera mały poziom tłuszczu dzięki czemu trawienie jest łatwiejsze, a prawdopodobieństwo wystąpienia biegunki mniejsze. Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 pies będzie miał lepsza odporność, a skóra będzie chroniona przed alergiami. Zapewniają one także piękną sierść. Przewód pokarmowy jest wspierany przez pulpę buraczaną zwartą w diecie, co wspomaga funkcjonowania układu pokarmowego. Składniki odżywcze są lepiej wchłaniane, a bakterie w jelitach, które są pożyteczne - namnażane. Zaś bakterie patogenne usuwane. Karma dba także o żeby psa, ponieważ redukuje płytkę nazębną. Karmę psu możemy podawać od dwóch tygodni do dwóch miesięcy. Jeśli celem jest uregulowanie metabolizmu, to 3-12 tygodni. 

Story Page