Karma dla szczeniąt cierpiących na stany zapalne żołądka, jelit i trzustki

Marzysz o piesku? Jeśli tak, to najpierw musisz się dowiedzieć czego taki psiak potrzebuje. Jeżeli będzie to Twój pierwszy pies, to warto co nieco na ich temat się dowiedzieć, aby wiedzieć jakie oczekiwania i potrzeby ma taki maluch. Przede wszystkim pomyśl o tym czy masz warunki do przetrzymywania psa oraz wiesz jak się nim zająć. Mieszkając w mieście, nie kupuj dużego psa, ani szczeniaka , który na takiego wyrośnie. Nie ma w małym mieszkaniu warunków na olbrzyma , a więc lepiej jest pomyśleć o psie małej rasy. Dlatego, pod uwagę możesz wziąć maltańczyka, yorka czy jamnika. Świetnie sprawdzi się także corgi oraz pomsky, ale tego ostatniego można dostać tylko u USA i ma on dość sporą cenę.  Jest mnóstwo małych ras psów więc będziesz miała w czym wybierać.

Jeśli mieszkasz na wsi, to na szczeniaka rasy dużej możesz sobie pozwolić. Weź jednak pod uwagę to, że taki pies zwykle nie mieszka w domu, ale ma swoja budę na zewnątrz, gdyż jest przeznaczony do obrony posesji. Dlatego musimy go częściej obserwować . Może się bowiem okazać, że ma on problemy z układem pokarmowym. Jeśli zauważymy jakieś dolegliwości u naszego psa, to musimy jak najprędzej udać się do weterynarza. Zwykle zaleci on zamianę diety. Jednak samemu trudno jest przygotować odpowiednio zbilansowany posiłek, dlatego lepszym wyjściem jest zakup karmy już gotowej.

EUKANUBA Intestinal Formula for Puppies
Jest to karma, w której znajdziemy doskonałe składniki dbające o naszego szczeniaka, jeśli występuje u niego stan zapalny jelit , trzustki czy żołądka. Karma ma doskonałe walory smakowe, dzięki czemu zje ją z chęcią nawet największy niejadek. Dzięki zawartości niskiego poziomu tłuszczy , proces trawienia jest uregulowany co zapewnia wolność od biegunek. Zawartość kwasów tłuszczowych dba o sierść naszego psiaka oraz zdrowie jego skóry. Ciągłość błon śluzowych oraz doskonałe funkcjonowanie przewodu pokarmowego zapewnia pulpa buraczana. Zawartość FOS usprawnia wchłanianie substancji odżywczych oraz wspomaga tworzenie się pożytecznych bakterii w jelitach. Zaś MOS pozbywa się patogennych bakterii. Układ odpornościowy jest wspierany dzięki czemu nasz zwierzak jest zdrowy poprzez zawartość witaminy E.

Story Page