Dieta dla psów z wrażliwym żołądkiem i układem pokarmowym

Masz psa?  Może dopiero poszukujesz pupila dla siebie? Pies w tym wypadku jest doskonałym wyborem, szczególnie jeśli czujesz się samotny. Taki psiak ma mnóstwo pozytywnej energii, którą zarazi także i ciebie. Będzie on zachęcał do ruchu, ponieważ trzeba go wyprowadzać i do zabaw. Jest to świetny kompan, który potrafi wczuć kiedy jesteś smutny i cię pocieszyć chociażby tym, że do ciebie przyjdzie. Jeśli będziesz tresować psa, to doskonale się z nim zaczniesz porozumiewać ponieważ nawzajem będziecie wiedzieli czego jeden od drugiego oczekuje. Takie tresury są doskonałe i zbliżają psa z właścicielem do siebie. Darzą się oni większym zaufaniem i miłością.

Nawet jeśli bardzo kochamy naszego psa, to niekiedy zdarza się tak, że te najbardziej kochane psy zapadają na różnego rodzaju choroby. Niektóre rasy psów mają specjalne predyspozycje do równych schorzeń. Zwykle jeśli o nich wiemy, to wcześniej możemy zminimalizować prawdopodobieństwo zachorowania w przyszłości , ale nie wszyscy o tym wiedzą. Dlatego, bardzo ważne są wizyty u weterynarza. Nie warto z tym zwlekać, ale zbadać psa przynajmniej raz na pół roku. Dzięki temu, jeśli coś się będzie działo to będziemy tego świadomi wcześniej. Jeśli wystąpią np. problemy z układem pokarmowym jak wrażliwy żołądek, stany zapalne jelit i trzustki, to takie dolegliwości wymagają odpowiedniej diety. Trzeba wiedzieć czym psa karmić, aby powrócił on do zdrowia. Przygotowanie karmy samemu może być kłopotliwe, dlatego wato sięgnąć po ta specjalistyczną.

HILL'S Canine i/d
Jest to karma przeznaczona specjalnie dla psów, które mają problemy z żołądkiem, jelitami i trzustką. Zwykle przyczyny występowania problemów trawiennych , to alergie i nietolerancje pokarmowe. Dlatego, ważną rolę w tym wypadku odgrywa prawidłowa dieta pupila. Karma HILL`S została zaprojektowana właśnie dla takich psów. Posiada ona składniki najwyższej jakości , które są doskonale dopasowane do potrzeb naszego pupila. Doskonała mieszkanka poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, zaś zwarte w niej substancje odżywcze pomagają wchłaniać potrzebne psu składniki i odbudować florę bakteryjną jelit. Składniki są lekkostrawne, dzięki czemu żołądek nie jest obciążony. Co więcej w karmie został wyeliminowany gluten, aby nie uczulić zwierzęcia. Kwasy omega 3 i 6 doskonale dbają o zdrowie, układ odpornościowy oraz zdrowa skórę i piękną sierść. Na karmę skusi się nawet największy niejadek, ponieważ posiada ona świetne walory smakowe. 

 

Story Page