Nieprawidłowe funkcjonowanie układu moczowego u psa

Marzysz o tym aby mieć psa? Jeśli tak, to musisz trochę o tych stworzeniach wiedzieć, aby prawidłowo się takim psiakiem zająć. Jeśli decydujesz się na kupienie szczeniaka, to wiedz, że będziesz musiał sam go wszystkiego uczyć. Do tego dochodzi także tresura, która powinna zawierać przynajmniej podstawowe komendy. Takie szczeniaczki wszędzie sikają, wszystko gryzą i w nocy wyją i nie dają spać. Trzeba więc przygotować się na, to że będzie to podobne do opieki nad dzieckiem. Jednak takie psiaki szybko rosną.

Jeśli zamierzasz adoptować psa dorosłego, to także czeka Cię trochę pracy. Zwykle takie psy mają już ukształtowane charaktery i ciężko cokolwiek u nich zmienić w kwestii zachowania. W takim wypadku, bardzo przydatne są treningi z psem. Powinien odbyć się on w profesjonalnej szkole, dzięki czemu nawiążesz więź z psem i będziecie się nawzajem rozumieć. Wymaga to czasu, ale efekty są niesamowite. Jednak pamiętaj, żeby przed adopcja psa zapytać się właściciela o choroby pupila, może się bowiem okazać, z e musi on stosować odpowiednią dietę. Coraz częściej u psów pojawiają się problemy z układem moczowym. Są one spowodowane kamieniami lub infekcjami. Mając takiego psiaka, musimy mu podawać odpowiednie pożywienie. Potrzebna jest karma, która będzie dostarczała niezbędnych składników, ale także leczyła dolegliwości i przyczyny choroby.

ROYAL CANIN Urinary
Jest to karma sucha , specjalistyczna, która przeznaczona jest dla dorosłych psów mających problemy z układem moczowym. Dzięki doświadczeniu i staraniom firmy Royal Canin, powstała unikatowa karma, która zawiera wszelkie potrzebne substancje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa. Twój pupil będzie nie tylko zdrowy, ale także szczęśliwy. Wszystkie składniki są najwyższej jakości zaś poziom minerałów jest utrzymany na odpowiednim poziomie. Zapewnia to wolny układ moczowy od stanów zapalnych, a także redukcje produkowania kamieni struwitowych. Dzięki spożywaniu karmy zwiększa się także objętość moczu, co zapobiega tworzeniu się kamieni. Karma jest zbilansowana i dopasowana do potrzeb każdego psa. Wyselekcjonowane składniki, niska zwartość wapnia i magnezu chroni psa przed nawrotami kamieni, a obecne rozpuszcza. Obniżona jest także ilość jonów w moczu, który bierze udział w wytwarzaniu kamieni. 

Story Page