Karma dla psów z chorobami układu pokarmowego i niewydolnością wątroby

Chcesz mieć własnego psa? Jeśli tak, to powinieneś się wpierw zastanowić czy wiesz jak takim zwierzakiem się opiekować. Jeżeli będziesz pierwszy raz miał psa, to bardzo ważne jest to, aby wiedzieć jak powinieneś go karmić, tresować i jak zapewnić mu rozrywkę. Przede wszystkim, pamiętaj o tym, że duży pies potrzebuje dużo miejsca. Jeśli więc chcesz mieć towarzysza większych rozmiarów, to lepiej jest mieszkać na wsi. Niestety w małym mieszkaniu w mieście nie będzie mu wygodnie, ponieważ takie psy potrzebują mnóstwo ruchu, który w mieście nie zawsze jesteśmy mu zapewnić. Jeśli chodzi do pracy, to taki olbrzym może nam także narobisz szkód i zniszczyć kanapę czy poduszki. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje to branie pa będzie się, wiązało to z koniecznością zakupienia większego.

Częste choroby u psów
Dlatego jako miastowego psa lepiej wybrać takiego rasy mniejszej . Są one tak samo wesołe i pełne energii, a do tego nie trzeba im aż tyle miejsca i ruchu, ponieważ mieszkanie nie wydaje się być takie małe przy ich rozmiarach. Jeśli idziemy do pracy, to możemy zarezerwować mu dwa pokoje, a w których nie ma wiele do zniszczenia, a na wakacje zakupić transporter. Jednak decydując się na określoną rasę psa, bierzmy pod uwagę to, że mogą mieć one wady genetyczne, które rasa warunkuje. Może się też okazać, że zachoruje nam kundelek, który rasowy nie jest. Coraz częściej spotykamy się u psów z problemami z układem pokarmowym. Wiąże się to z nietolerancjami i alergiami, które wywołane są nieodpowiednią dietą oraz kiepskim składem karm. Dlatego warto zmienić dietę szczególnie jeśli choroby układu pokarmowego już dotknęły naszego pupila. Jaką karmę wybrać?

TROVET Highly Digestible Liverprotecting Diet (HLD dla psów)
Jest to karma, która jest specjalnie polecana dla psów z problemami układu pokarmowego. Składniki są przebadane i mają doskonałą jakość. Są także bardzo dobrze przyswajalne i pomagają w regeneracji wątroby. Wątroba sama ma zdolność do odbudowy, ale podczas niewydolności jest ona ograniczona, dlatego potrzebne są składniki, które pomogą jej w powrocie do prawidłowego stanu. Takie składniki znajdziemy w karmie trovet. Znajdziemy w niej lecytynę i cholinę, które wspierają metabolizm tłuszczów. Zawiera substancje , które dbają o samopoczucie psa oraz o jego zdrowie. Karma jest smaczna i sycąca.  A co więcej, możesz ją podawać nawet szczeniętom.

Story Page