Karma dla psów z problemami układu pokarmowego

Chcesz mieć własnego pupila? Jest to doskonałe wyjście szczególnie dla tych, którzy są smutni, samotni i ciągle przygnębieni. Pies w taki wypadku jest doskonałym lekiem na wszelkie depresje, jako szczeniak zmusza nas jego obecność do opieki nad nim, głaskania go i dbania o maluszka. Wywołuje on także ciepło nawet u kogoś, kto nie lubi się zajmować malcami. Co więcej taki zwierzak ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, która zaraża każdego dokoła a szczególnie swojego właściciela, który musi go wyprowadzać na spacery, co przy okazji pozwala przewietrzyć się i zażyć trochę ruchu. Jeśli mieszkasz w mieście, to nie wybieraj dla siebie dużego psa. Nie będzie mu tam dobrze, ponieważ brakować mu będzie ruchu i zabawy. Pies duży musi mieć dużo miejsca, dlatego znacznie lepiej nadaje się on na wieś, gdzie służy jako stróż posesji oraz współtowarzysz zabaw z dziećmi.

Choroby psów
Jeśli mieszkasz w mieście, to wybierz sobie psa małej rasy. Dzięki temu, nie będzie on zajmował dużo miejsca, robił hałasu, a także nie wymaga tak dużej uwag jak w przypadku dużego psa, któremu z horyzontu trzeba chować wszelkie kruche rzeczy, aby ich nie zbił przez nieuwagę. Najczęściej spotykanymi rasami w mieście są yorki i maltańczyki. Chodzą one w zimie w ciepłych kurteczkach, sweterkach i bucikach. Dzięki temu chronione są przed zimnem , do którego nie są przyzwyczajone. Jednak mimo iż możemy takie psiaki uchronić przed katarem i kaszlem, to niestety nie damy rady zrobić tego w przypadku chorób wewnętrznych. Jednak o tym przypominamy sobie za późno, dopiero wtedy, kiedy pojawiają się problemy ze zdrowiem. Najczęściej dotykany jest układ pokarmowy. Pojawiają się biegunki i wymioty. Należy więc pamiętać o prawidłowej diecie, która zapewni zdrowie pupila.

ANIMONDA Integra Protect Intestinal
Jest to doskonała karma, która nie tylko będzie smakować naszemu pupilowi, ale wspierać jego zdrowie. Została stworzona specjalnie z myślą o psach, którym dokuczają choroby układu pokarmowego. Co więcej takie dolegliwości towarzyszą praktycznie każdemu psu, który pojawia się u weterynarza. Biegunki najczęściej spowodowane są infekcjami, pasożytami czy też zaburzeniami metabolizmu, które spowodowane są nieprawidłowym trawieniem. Jeśli chcesz stosować karmę ANIMONDA , ponieważ chcesz, aby twój pupil był zdrowy, to pamiętaj, że trzeba to robić stopniowo. Posiłki powinny być małe , ale częstsze. Nie wolno zapominać o karmieniu psa, ponieważ głodówka może pogorszyć jego stan zdrowia. Karma została stworzona specjalnie z myślą o psach, które mają problemy z układem pokarmowym. Zawiera doskonałej jakości białka, elektrolity, lekkostrawne i wysokochłonne węglowodany, a także odpowiednią wartość energetyczną. Zapewnia psu zdrowie i witalność. 

Story Page