Sucha karma dla psów cierpiących na otyłość, cukrzycę lub wrażliwość przewodu pokarmowego

Chcesz mieć psa? Jeśli tak, to na pewno wiesz jak się takim stworzeniem zająć. Jeśli nie, to zanim podejmiesz decyzje o zakupie, powinieneś co nieco dowiedzieć się o tym jak opiekować się takim zwierzakiem. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli zdecydujesz się na szczeniaka, to wymaga on nieco innego traktowania niż dorosły pies. Będziesz musiał zmierzyć się z plamami moczu co kawałek , nocnym wyciem oraz pogryzionymi kapciami, a czasem nawet stopami. Taki szczeniak wymaga także innego karmienia niż pies dorosły. Musimy go także nauczyć manier i sikania na dworze. Nie będzie to łatwe, ale jeśli uda i się zrozumieć z psem, to będziesz miał doskonałego towarzysza.

Bardzo ważna dla każdego psa jest dieta. Powinieneś dbać o to, aby karma , którą będziesz psu podawał była pełnowartościowa i posiadała cenne dla psa składniki odżywcze, które będą utrzymywać go w zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Jeśli dieta będzie zaniedbana, to pojawią się problemy typu otyłość, cukrzyca czy wrażliwy przewód pokarmowy. Są to niebezpieczne choroby, które nieleczone mają bardzo przykre skutki i stopniowo wyniszczają naszego pupila. Dlatego należy się skonsultować z lekarzem jeśli wystąpią jakiekolwiek dolegliwości lub pies bardzo przybierze na wadze. Nie należy stosować wtedy głodówki, ale podać odpowiednią karmę. Będzie ona naprawiać skutki nieprawidłowego żywienia oraz zwalczać lub łagodzić przyczyny w zależności czy jest to choroba przewlekła czy możliwa do wyleczenia.

HILL'S Canine w/d
Jest to karma sucha wielozadaniowa. Troszczy się ona o psy, które cierpią na cukrzyce , otyłość czy wrażliwość przewodu pokarmowego. Została skomponowana z najwyższej jakości składników, które zapewniają powrót do zdrowia psa i doskonałe samopoczucie. Karma ma też niepowtarzalny smak, który pokocha każdy pies nawet jeśli jest niejadkiem. Dzięki zwartości błonnika, karma walczy z otyłością u zwierzęcia, ponieważ wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz sprawia, że zwierzę jest syte przez długi czas. Przyrost insuliny podczas stosowania karmy jest naturalny, ponieważ zawiera ona surowe włókna oraz L-karnitynę, które zapobiegają wahaniom glukozy we krwi. Składniki są najwyższej jakości, lekkostrawne oraz odżywcze. Wspierają one prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz tworzenia się flory bakteryjnej w jelitach. Dzięki zwartości ograniczonej ilości magnezu i sodu nie musisz się obawiać o tworzenie się kamienia nerkowego. Pies ma zdrowa skórę, piękną sierść oraz jest zdrowy, ponieważ karma zwiera kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, które wzmacniają obronę układu odpornościowego. 

Story Page