Karma dla dużych psów z problemami przewodu pokarmowego i stawów

Chcesz mieć przyjaciela, który nigdy Cię nie zawiedzie? Wybierz psa. Jest to zwierzę, które uwielbia towarzystwo ludzi, doskonale się wśród nich czuje oraz potrafi wyczuwać ich nastrój. Dzięki temu, pies jest kompanem idealnym, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jeśli Ty także poszukujesz psa, to koniecznie sprawdź czy masz warunki , aby go trzymać i możesz szukać swojego pupila. Dużo ludzi, lubi większe psy. Nie każdy ma jednak warunki na to, aby takiego psa trzymać. Jeśli mieszkasz w mieście, to lepiej jest się zdecydować na małą rasę psa. Najczęściej spotykamy się z yorkami czy maltańczykami. Możesz także sprawić sobie jamnika itp. małych ras psów jest mnóstwo, wystarczy tylko się rozejrzeć. Taki maluch nie robi bałaganu, mniej szaleje, stół i miejsca gdzie zwykle leży jedzenie są dla niego mało dostępne oraz nie potrzebuje tyle miejsca więc spokojnie mieszkanie się nadaje do tego, aby go trzymać.

A co z dużymi rasami? One świetnie czują się na wsi lub w mieście , ale w domu z ogrodem. Jeśli mamy takie warunki, to jak najbardziej takiego psa możemy posiadać. Pamiętajmy jednak, że wymaga on większej uwagi, częstszych spacerów, dużej ilości ruchu i mnóstwo jedzenia. Co więcej , psy o dużej masie mają często problemy z przewodem pokarmowym oraz stawami.  Z racji swoich rozmiarów zwykle kiedy są już starsze nie mogą chodzić. Dlatego , warto zadbać o odpowiednią dietę , aby jego stawy były chronione.

ROYAL CANIN Adult Giant Dog Osteo & Digest
Jest to karma, która stworzona została specjalnie dla psów ras dużych, które ważą powyżej 45 kg. Jest doskonała i smakowita oraz idealna dla psów , które mają wrażliwy układ pokarmowy oraz stawy. Najwyższej jakości składniki dbają o zdrowe stawy psa oraz ogólnie wpływają na poprawę zdrowia zwierzęcia. Doskonała jakość oraz skład dopasowany do gabarytów psa nie obciąża i nie podrażnia żołądka , ale korzystnie wpływa na prace całego przewodu pokarmowego. Co więcej, mimo iż karma jest lekkostrawna, to pokrywa ona odpowiednie zapotrzebowanie na energię u psów. Wolne rodniki są zwalczane dzięki zawartości współdziałających ze sobą przeciwutleniaczy. 

Story Page